Pozor, Pozor! Důležité upozornění pro všechny Myší slečny!

Vážené Myšky, je tomu již tak, že světluškovská léta většiny z Vás se chýlí ke konci, tudíž většinu z Vás čeká i poslední Myší družinová výprava. Rozhodly jsme se tedy, že si ji musíme pořádně užít, čili že se máte na co těšit! ;) Chceš-li si ji užít s námi, tak prosím doraž v pátek 20. února v 16:30 hod do naší klubovny, s sebou si vezmi: spacák, věci na přespání v klubovně, malý batůžek na výlet, 1,5 litrovou láhev (či termosku), páteční večeři, 70 Kč, oblečení přiměřené počasí (předpokládáme, že bude zima, tudíž se Ti určitě bude hodit čepice i rukavice, navíc počítej s tím, že v sobotu se chystáme na výlet po okolí Teplic a možná vyrazíme i na hory), uzlovačku, zápisník, tužku, kpz, šátek a družinové/oddílové triko. Dále pak počítej s tím, že domů se všechny rozejdeme v sobotu 21. února v 18:00 hod. Chceš-li se k nám přidat, zapiš se prosím na oddílové nástěnce, ať víme zda s tebou můžeme počítat. Moc se těšíme vaše Máta i Šnečka!

Kontakty v případě dotazů i během akce:

Adéla Klírová (Šnečka)                              603 765 698

Martina Součková (Máta)                           605 463 274