Pozor, pozor! Profesor Želvička je v koncích! (Alias závěrečné putování světlušek po jeho stopách 24. 6. – 26. 6. 2016)

Profesor Želvička se konečně prozradil! Podařilo se nám najít jeho tajný úkryt v okolí Milešovky. Musíme ho jednou pro vždy zastavit, a proto vás všechny potřebujeme. Je také nezbytné, abyste si s sebou nezapomněly vzít své získané skill karty, budou se vám v boji jistě hodit. Ke zneškodnění Želvičky potřebujeme každou ruku, a tak doufám v hojnou účast. Předem díky za pomoc!

Detektiv Šmoula

 

Sraz: v pátek 24. 6. v 16:10 na vlakovém nádráží

Konec: v neděli 26. 6. v 13:13 tamtéž

S sebou: Páteční večeři, sobotní snídani a dopolední svačinu, kartičku pojištěnce, spacák, karimatku, teplé věci na přespání (obě noci se chystáme spát venku!), hygienické potřeby, ešus, lžíci, čelovku (popřípadě jinou svítilnu), KPZ, uzlovačku, 160 Kč (vlak, strava od sobotního oběda), na sebe kroj (to znamená i světluškovský šátek), oddílové tričko (kdo nemá kroj, vezme si ho rovnou na sebe), boty (dobře prošlápnuté a nepromokavé!!) a oblečení do terénu (určitě se ušpiníme, zabalte si prosím oblečení dle počasí: nezapomeňte přibalit něco teplejšího i něco lehčího!), nepromokavou bundu, pláštěnku, láhev s čistou vodou a to o objemu minimálně 1, 5 litru!! (lépe 2 litry), plavky a ručník (pouze pro jistotu), drobné kapesné (třeba na pohled či nanuka). Toto vše sbalené do jedné krosny!

 

Putování za profesorem Želvičkou vyžaduje přespávat obě noci venku, nicméně nebojte se, v případě nepřízně počasí zařídíme vše tak, abychom mohly přespávat v klubovně.

 

Budeš-li se chtít závěrečného putování zúčastnit, napiš prosím Šnečce do čtvrtka 23. 6. do 18:00 hod sms zprávu! Kdo napíše později, může s námi jet, ale bude bez jídla (nákup potravin probíhá předem!).

 

Kontakty:

Adéla Klírová (Šnečka)                                             603 765 698

Kateřina Hyková (Křítek)                                         724 939 198