Praha plná strašidel

Strašidla jsou první akcí která nás v následujícím roce čekají. A co bychom od nich měli očekávat my? Praha plnás trašidel je závod. Orientační závod, i když ne v pravém slova smyslu. V každém případě ale závod po staré Praze, v uličkách Starého Města a Malé Strany.

Zde závodníci hledají pražská strašidla za doprovodu našich vedoucích. Jako každoročně se zůčastníme závodu pro veřejnost, protože věříme, že pro naše vlčata je to větší zážitek. Protože závodu veřejnosti se mohou zúčastnit i neskauti a dospělý z řad veřejnosti, uvítáme i všechny z řad rodičů, kteří by se k nám chtěli připojit.
Abychom měli přehled o tom kdo nám pojede a kdo ne, prosím vás o vyplnění tabulky v následujícím odkazu.

http://www.doodle.com/hn936zduwminfi47

Vzhledem k našim omezeným kapacitám hlídek nebudeme moci vzít nikoho, kdo nebude předem přihlášen. Sraz bude v sobotu 7.1. 2012 ve 12.30 na vlakovém nádraží, návrat tamtéž ve 21.06 tamtéž. S sebou by každý měl mít, teplé oblečení, zápisník, tužku, svačinu a pití na celý den a 200,- na dopravu a startovné.

Více informací o celé hře najdete na www.strasidla.net.