Přihlašování na jarní prázdniny 2015 – poslední možnost!

Jarní prázdniny 2015 bude naše středisko pořádat pro lyžařsky zdatné jedince, ať už na sjezdových či běžeckých lyžích. Počítáme i se začátečníky, věta měla sloužit k odrazení případných bobařů. Omlouváme se za nedorozumění. Ubytování je zajištěno v chatě střediska Prosek v blízkosti sjezdového areálu Černá říčka. Na místo dojedeme vlastním autobusem. Pojedeme od neděle 8.3 do neděle 15.3, což znamená max. 6 dní lyžování.

Cena je stanovena na 1800,- Kč, další peníze je nutné připočíst pro sjezdaře, vleky na 5 dní vyjdou na přibližně 1700,- Kč, na 6 dní pak 2000,- Kč. Bude pravděpodobně možné i kombinovat sjezdovky a běžky, pak je to 300,- Kč za každý den na vleku.

Přihlašování na odkazu zde. Přihlásit se můžete do 18.2.

CernaRickafin10