Proč zvyšujeme registraci

Po čtyřech letech zvyšujeme registrační poplatek pro naše členy. Vede nás k tomu především snaha vytvořit dostatečný finanční polštář při stavbě nové klubovny – volné prostředky jsme investovali do nákupu pozemků (na místě současné klubovny i v Palackého ulici, který je určený pro klubovnu novou). Rozdíl loňské a letošní registrace bude proto využit výhradně na nové zázemí. Očekáváme ho ve výši asi 60 000 Kč.

Jsme si vědomi, že zvláště u vyššího počtu členů rodiny aktivních ve středisku může jít o poměrně velké navýšení. Přejeme si, aby finance nebyly překážkou pro účast a nabízíme proto řadu možností, jak takové zátěži ulevit – od slevy až po splácení po částech. S důvěrou kontaktujte vůdce/vůdkyni vašeho oddílu, anebo vůdce střediska Jakuba Mráčka (777 323 557), o věci se jistě domluvíme.