Profesor Želvička opět v akci…

Milé světlušky!

Poté, co se profesoru Želvičkovi nepodařilo na vás vyzrát v Litoměřicích, přesunul se rovnou k nám do Ústí nad Labem. Provádí nám zde samé špatnosti a nám se neustále nedaří ho dopadnout… Chceme vás tedy též poprosit o pomoc. Sejděte se prosím v sobotu 14. listopadu v 9:00hod na hlavním vlakovém nádraží a odtud vyrazte i se svým vedením k nám na základnu do Ústí nad Labem. S sebou budete potřebovat: věci na přespání (spacák, karimatku, pyžamo, hygienu), 200 Kč, přezůvky, malý batůžek, láhev na pití (alespoň litrovou!), svačinu na sobotu (společná strava začíná až sobotní odpolední svačinou)ešus se lžící, oblečení na ven (dle počasí, počítejte s tím, že může být trochu zima, mokro a že se můžeme umazat od bláta), baterku, zápisník, tužku, kpz, uzlovačku a oddílové triko se šátkem. Vaše mise skončí v neděli 15. listopadu v 16:20 opět na hlavním vlakovém nádraží. Těšíme se na vás a doufáme, že dorazíte v hojném počtu!

Chcete-li se této pátrací akce zúčastnit, je opět potřeba zapsat se na oddílové nástěnce, či napsat sms zprávu na jeden z níže uvedených kontaktů!

Kontakty:

Adéla Klírová (Šnečka)                              603 765 698

Martina Součková (Máta)                           605 463 274