První jarní výlet světlušek (20.4. -21. 4. 2013)

Váháš, zda s námi jet na tábor? Chtěla by sis zkusit rozdělat oheň a uvařit si na něm oběd? Či by sis jen chtěla zahrát další spoustu her a vidět probouzející se jarní přírodu? Pak právě pro Tebe je tato jarní výprava do Českého středohoří velkou příležitostí!

Pokud Tě jarní výlet s ostatními světluškami zaujal a nehodláš svou příležitost promarnit, doraž v sobotu v 9:30 hod do klubovny. S sebou si vezmi malý batůžek s věcmi na výpravu (tužku, zápisník, stezku, KPZ, čepici, rukavice, pláštěnku, láhev s pitím- minimálně litrovou a menší svačinu- od oběda se budeme stravovat společně), zvlášť zabalené věci na přespání (spacák, pyžamo, přezůvky, kartáček na zuby, hřeben, popřípadě menší ručník) a 160 Kč (na dopravu, stravu). Na sebe si vezmi pořádné boty a teplé oblečení, které můžeš umazat. Konec akce bude v neděli 21. 4. v 9:00 hod opět v klubovně. Pokud dorazíš, věř, že nebudeš litovat! :)

NEZAPOMEŇ SE VŠAK CO NEJDŘÍVE ZAPSAT NA ODDÍLOVÉ NÁSTĚNCE, NEBO O TO POPROSIT MAMINKU (Potřebujeme vědět, kolik nás pojede, abychom mohli nakoupit dostatek jídla.)

Kontakt  v případě dotazů i během akce:

Adéla Klírová (Šnečka)                                           603 765 698