Putování Svaté rodiny do Betléma aneb adventní přespání Střelky, Žížal a Chaosu a Tvůrčí den

Chtěl/a bys strávit čas se svými kamarády a užívat si s nimi krásné zimní atmosféry? Rád/a vyrábíš nejrůznější drobnosti a dárečky pro své blízké? Máš jedinečnou příležitost!

Sejdeme se 7. 12. v 18:00 v klubovně. Čeká nás pestrý program, na který navazuje Tvůrčí den.

S sebou si nezapomeň hygienu, věci na přespání (spacák i karimatku), svého oblíbeného plyšáka, 50 Kč, jídlo na páteční večeři, sobotní snídani a svačinu, baterku, bačkory, svíčku, zápisník s tužkou a na sebe skautské tričko a šátek. Konec akce bude v sobotu 8. 12. po Tvůrčím dni v 14:00.

Těší se na Tebe Ludmila Sirková – Kopřiva (608 420 325), Zdeňka Richterová – Hermi (725 298 218) a Linda