Registrace 2016

S koncem kalendářního roku končí členství i Vašemu dítěti v Junáku. Abychom ho mohli i nadále vést jako člena, je třeba uhradit registrační poplatek. Středisková rada jej pro letošní rok nezvyšovala a stanovila opět na 1 000,- Kč, tedy méně než 100 Kč měsíčně. Pro sourozence, rodiče, potomky, či manžele je to dokonce ještě levnější – za každého 700,- Kč.

Registrační poplatek zaplacený po 31. prosinci 2015 bude automaticky navýšen o 300,- Kč.

Příjmy z registrace i tak činí menší část příjmů střediska a provoz i akce jsou tedy převážně dotované (z městské dotace, z MŠMT a od skautského ústředí).

Registraci uhraďte, prosím účet č. 2000036045/2010 nejpozději do 31. 12. 2015, jako variabilní symbol uveďte datum narození Vašeho dítěte, jeho jméno a slovo „REGISTRACE“ uveďte do poznámky pro příjemce.

I v příštím roce bude dotace města Teplice vázána na prohlášení rodičů, že si přejí, abychom dotaci dostali právě my (a ne jiný kroužek nebo sportovní oddíl, kam dítě také chodí). Konkrétní pokyny město ještě nezveřejnilo, nicméně prosíme předem, abyste s tím počítali (a nepodepisovali ho třeba někde jinde). Děkujeme!

Případné dotazy konzultujte s Jakubem Mráčkem (777 323 557, jakub.mracek@gmail.com).