Registrace smečky vlčat a naplněná kapacita

V měsíci lednu vyvrcholila každoroční registrace členů. Výsledky pro nás byly velmi potěšující, jelikož počtem 46 členů mladších 15ti let, překonala smečka svůj rekord v počtu členů z roku 2010 o 14 vlčat a oproti loňské registraci se rozrostla o 22 nováčků.

Děkujeme všem za spolupráci a důvěru se kterou nás své kluky svěřujete, zájem o naší činnost nás nesmírně těší.

Tímto obrovským přírůstkem byla také zcela naplněna kapacita našich možností. Není proto v našich organizačních ani lidských silách nadále přijímat nové členy. Omlouváme se všem zájemcům o členství v našem oddíle.

Rádi byste, aby vaše ratolest přesto navštěvovala skautský oddíl v Teplicích? Máme pro vás dvě alternativy:

V případě, že máte u nás ve středisku člena rodiny a nedosahuje váš syn věku pro skautský oddíl, či máte jiný důvod proč chcete být členem našeho oddílu, napište nám na mail pavel.holzknecht@gmail.com a my se vám ozveme, jakmile se u nás místo uvolní. Děkujeme.

-vedení smečky vlčat-