Říjnová výprava Chaosu

dsc09013

O víkendu jsme se vypravily do tajemných koutů Českého středohoří, které jsou až překvapivě blízko. V článku najdete kronikový zápis a pár fotek.

V pátek odpoledne jsme v ulicích Teplic a ve volebních místnostech zjišťovaly, kdo bude koho volit. Anketa měla zajímavé výsledky. Večer jsme se podívaly na film Hostitel.

V sobotu ráno jsme zjistily, že jsme byly napadeny jakousi mimozemskou civilizací a tito tvorové se dostaly do nás, musely jsme se tedy dostat do nemocnice, kde bychom mohly být „vyléčeny“. S malými obtížemi jsme se přes Kladruby (kde měla původně nemocnice být, ovšem byla přesunuta, takže jsme musely pokračovat dál), a Ohníč (kde jsme si koupily brambůrky v brambůrkárně a pořádaly souboje na dětském hřišti), do Úpoře, do chaty Kory a Štěpánky rodičů.

Tady jsme si uvařily protijed z patřičných surovin a zlikvidovaly mimozemské zárodky v podobě „vajec“ po okolí.

Byly jsme zachráněny a po večeři jsme hrály táborový Dixit, věštily a tak.

V neděli ráno jsme jen uklidily a vydaly se na vlak do Ohníče, odkud dojely zpět do Teplic.