Říjnová výprava vlčat 2. – 4.10.2015

Vlčata se v říjnu zúčastní skautských lehkoatletických závodů v Teplicích. Čeká je večení úvodní turnaj v naší karetní hře, účast na závodech, mezidružinová hra, která tentokrát ověří jejich znalosti ze zdravovědy a komunikace, i návštěva místí plavecké haly.

sraz – pátek 2.10.2015 v 18:00 v klubovně
konec – neděle 4.10.2015 v 10:00 opět v klubovně
sebou:
páteční večeři, velkou lahev na pití (alespoň 1 litr), spacák, věci na spaní (spacák, karimatka), oblečení na sport a sportovní obuv na ven i do tělocvičny (některé disciplíny se konají uvnitř, jiné venku), plavky a ručník, kroj (kdo má, případně třičko) + skautský šátek, stezku, zápisník s kartami, 120 Kč

Na atletických závodech nás čekají disciplíny v běhu (sprint i dlouhý běh), hod kriketovým míčkem, skoky do dálky i do výšky a další, doprovodné, sportovní aktivity. Výsledky minulých ročníků i seznam rekordů naleznete zde.

Pokud by někdo chtěl trénovat na mezidružinovou hru, budeme soutěžit ve zdravovědě: volání záchranky, šátkový závěs ruky, obvaz kotníku, ošetření bodnutí hmyzem, malého říznutí, odřeniny, popáleniny 1. nebo 2. stupně, tlakového puchýře a krvácení z nosu. Dále budeme soutěžit ve schopnosti komunikovat: nadepsat pohled nebo obálku a napsat dopis, telefonovat, volat na tísňová tel. čísla, psát SMS, psát a odesílat e-mail i získat informace od cizího člověka nebo je naopak poskytnout.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na mě na e-mail V.Holzknechtova@seznam.cz nebo na své rádce.

Napsat komentář