Roverská říjnová akce

 

Na první výpravě tohoto roku se nás sešlo celkem sedm.

Piškot, Kory, Ana, Erik, Štěpánka, Vojta a Ančovička. V pátek večer jsme nakoupili suroviny na domáci musli tyčinky, které jsme si následně upekli, a zbytek večera potom probíhla ve znamení prezentací našich vysněných cílů letní expedice. Zatím vyhrává Slovinsko a Itálie. Než jsme se uložili ke spánku, každý ostatním pustil své oblíbené songy. Ale spát se nakonec nešlo, místo toho jsme o půlnoci zase vstali, rozdělili se do dvojic, nasedli do auta (cestou zpívali a tak)  a byli odvezeni se zavázanýma očima do Českého středohoří, odkud jsme se měli vrátit do 18.00 následujícího dne a splnit seznam vcelku náročných úkolů. Všechny tři dvojice ovšem přibližně pětadvacetikilometrovou trasu zvládly ujít mnohem rychleji, takže už v devět ráno jsme všichni v klubovně spali. Ve dvě potom byla velkolepá snídaně a chillování na zahradě a na střeše klubovny. A k večeru jsme se unavení, ovšem vcelku příjemně, rozešli domů.