Schůzka pro rodiče Žížal

Milí rodičové Žížal,

v pátek 15. 9. od 16:00 do 16:30 se uskuteční schůzka pro Vás, kteří své děti přihlašujete do oddílu předškolních skautů. Zde Vás seznámíme s pravidly a chodem oddílu, plánem akcí, oddílovými cíli atd. a bude možnost nás poznat osobně, podívat se po naší klubovně a na cokoli se zeptat. Letos díky iniciativě některých rodičů budeme mít 2 družiny, ve kterých bude kolem 20 dětí.

Pokud jste dostali ode mě mail s podrobnými informacemi, máte jistotu, že Vaše dítě do oddílu přijmeme. Pokud jste nás ještě nekontaktovali, máte 2 možnosti – buď máte dceru a v tom případě ji velice rádi vezmeme též (holek máme málo a zbylá volná místa v oddíle jsou pro ně výlučně rezervovaná), nebo máte syna a můžete nám napsat o zařazení do čekací listiny. I z té je možné se dostat do oddílu velice rychle, to ale záleží na okolnostech, proto to nyní slíbit nemůžeme. Ať už jste jakýkoli z případů, schůzka s rodiči a možnost nahlédnutí do našich prostor je otevřená všem.

 

Těšíme se na vás, za vedení oddílu Lída Mráčková