Světluškovská výprava za zbytky sněhu (9.- 10. 3. 2018)

Máš ráda zimu? A sníh? A chtěla by sis jeho poslední zbytky užít se svými kamarádkami z oddílu? Chceš se zase naučit pár nových a her? A vykonat další dobrý skutek? Pak neváhej, přihlas se a jeď na tuto výjimečnou horskou výpravu s námi!

Kdy: 9.- 10. 3. 2018

Kam: Mikulov v Krušných horách

Sraz: 9. 3. v 16:30 hod před hlavním vlakovým nádražím, na autobusové zastávce (v 16:45 již odjíždí autobus!!!)

Rozchod: 10. 3. 18:26 tamtéž, respektive na zastávce na druhé straně

Vybavení správné světlušky horalky: páteční večeři, ešus, obvyklé věci na přespání (pyžamo raději teplejší, hygiena), spacák, karimatka, přezůvky, oblečení do přírody, co si můžeš umazat a zároveň tě na horách zahřeje (radši si přibal i náhradní rukavice a teplé ponožky), pláštěnku, termosku/láhev s pitím (alespoň litrovou), čelovku, malý batůžek, uzlovačku, zápisník, tužku, kpz, šátek (světluškovský, pokud nemáš tak jakýkoli jiný), střediskové triko, páteční večeři a 120 Kč (autobus, strava na sobotní den).

 

Přihlašování na výpravu probíhá do 7. 3. 2018 formou sms zprávy/telefonátu na tel. číslo: 603 765 698: Adéla Klírová (Šnečka).

Pozor kapacita této akce je omezena na 15 světlušek a tedy platí, kdo se přihlásí dříve, ten jede!!Kdo se nepříhlásí vůbec,nejede!

Na vůdkyni se prosím obracejte i v případě jakýchkoli dotazů, proseb či nejasností.