Světluškovské přespání v klubovně a závod vlčat a světlušek (6. – 7. května)

A je to tady, to, na co čekáme každé dva roky… možnost ukázat, co všechno umíme… příležitost předvést, jak dobrá družina jsme… Že neustále nevíš co? No přeci závod vlčat a světlušek, na kterém nesmí žádná z nás chybět!

Abychom si ještě před závodem trochu popovídaly, zkontrolovaly, že máme všechno vybavení a domluvily taktiku, sejdeme se v již v pátek 6. května v 16:30 hod v klubovně. S sebou si prosím vezměte: spacák, věci na přespání, hygienu, čelovku (baterku), svačinu na páteční večer i celý sobotní den, kroj (kdo nemá, střediskové triko), malý batůžek se zápisníkem, tužkou, uzlovačkou, kpz a botami do tělocvičny (samotný závod bude probíhat v prostorách teplického gymnázia, je tedy potřeba mít čisté boty, v kterých si během disciplín nevyvrtneš kotník). Po závodě se opět přesuneme do klubovny, odkud se v sobotu 7. května v 17:30 hod opět rozejdeme domů k maminkám.

Závod je jednou z nejdůležitějších akcí světlušek, doufáme tedy, že se na něm sejdeme v hojném počtu, máš-li však vážný důvod se této akce nezúčastnit, nahlas to prosím své rádkyni do středy 4. května. Mysli však na to, že nedostatek závodnic může způsobit družině, že nebude moci do závodu nastoupit (nedovolují to pravidla)!!