Světluškovský rok začíná alias pomozte mému starému příteli

Milé světlušky, dnes jsem dostala zprávu od svého starého přítele, že by potřeboval mou pomoc při hledání jeho dcery. Bohužel sama na to nestačím,  a tak bych chtěla požádat o pomoc vás. Bylo by to možné?

Kdy: v neděli 9. září, sraz bude v 8:25 hod na hlavním vlakovém nádraží (autobus odjíždí již v 8:40hod!)

S sebou: Pláštěnku, pití (minimálně 1 litr), svačinu na celý den, 30 Kč na autobus tam a zpět, zápisník s tužkou, kpz, na sebe oblečení do přírody, pohodlné a nejlépe nepromokavé boty, skautský kroj (kdo nemá, tak alespoň střediskové triko) a skautský šátek

Konec pátrací akce bude v 18:00 hod u klubovny. Na akci bude navazovat krátká schůzka s rodiči (cca 20 minut) a promítání výběru fotek z tábora (též cca 20 minut).

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte vůdkyni roje: Adéla Klírová (Šnečka): 603 765 698