Světlušky a vlčata mezi nejlepšími v krajském kole ZVaS

O víkendu 13.-15.6. se u Červeného Hrádku v Jirkově sešly nejlepší hlídky světlušek a vlčat, aby v rámci krajského kola změřili své síly a určili, kdo bude ústecký kraj reprezentovat na celostátním kole v Kutné Hoře.

Ve vyrovnaném závodě, kde hlídky čekalo mimo jiné řešení krizové situace, problému s orientací, test ze znalosti přírody, překážková dráha nebo ošetření zranění, se naše družiny neztratily a jak Světlušky z družiny Sněženek, tak Vlčata z družiny Ježků obsadili druhé místo a od postupu do celostátního kola je dělilo jen několik bodů. V konkurenci ostatních hlídek se neztratili ani členové družiny Rysů, kteří obsadili šesté místo a získali tak cenné zkušenosti do Závodu Vlčat a Světlušek, který se bude konat za dva roky.

Všem světluškám i vlčatům děkujeme za reprezentaci a přejeme Sněženkám i Ježkům mnoho úspěchů na závodech v kategorii skautské.

Kompletní výsledky KK ZVaS

Všechny fotografie z krajského kola najdete ZDE.