Světlušky drsňačky…

Tento víkend se 17 světlušek vydalo na výpravu do Litvínova. V pátek se všechny přesunuly z nádraží do klubovny litvínovských skautů, kde výpravu zahájily a přespaly. Přišla je sem také navštívit Meluzína, která ztratila své srdce a naléhavě světlušky prosila, zda by jí ho mohly vrátit na zámku zvaném Jezeří. V sobotu se tedy všechny světlušky vydaly na náročnou cestu až na Jezeří. Všechny však únorový chlad, krosnu na zádech i trasu dlouhou cca 10 km zvládly bravurně a zaslouží si tedy naši velikou pochvalu! Že jsme si výpravu užily si můžete prohlédnout na níže přiložených fotografiích.

Těšíme se na vás na dalších výpravách!

Začínáme!

Co by tak mohlo potěšit kolemjdoucí zítra na výletě… (Jelikož letos se na každé výpravě snažíme dohromady plnit nějaký dobrý skutek, tuto výpravu jsme se rozhodly, rozdávat přání a vzkazy, které kolemjdoucí potěší.)

Vyrážíme plné optimismu!

Vypadá to náročně, ale byla to i zábava!

Svačina je důležitá!

Skupinové „ksicht“ foto u „Díry“.

A dorazily jsme!

Ano Jezeří je doopravdy vedle nás, jsme na místě!

Módní doplněk na čepici, alias na co všechno jsme si během výpravy nenašly čas..

Zasloužený oběd!

A ano, zde je důkaz místo slibů: zámek Jezeří!

A cestou zpět zbyl i čas na hru.

Hra evidentně všechny bavila.

Jo a také jsme za odměnu mohly chvíli pobýt na dětském hřišti..

A na závěr jsme byly na čaji a posvačily jsme piškoty. Mňam!

A jedeme domůůů… Tak zase příště!