Tábor vlčat: informace k odjezdu

Odjezd

  • K odjezdu se sejdeme v sobotu 27. července 2013 v 7:30 na autobusové zastávce u plavecké haly.
  • Cesta bude dlouhá, doporučujeme malé batůžky do autobusu se svačinou a pitím, případně s knihou | časopisem apod.
  • Prosíme ty, jimž je v dopravních prostředcích špatně, aby si před odjezdem vzali kinedryl

Návrat

  • Vrátíme se v sobotu 10. srpna 2013 v odpoledních hodinách, přesný čas vám sdělíme prostřednictvím pohledů v půlce tábora

Doplňující informace

  • Před příjezdem autobusu vybereme průkazky pojištěnce (stačí kopie), očkovací průkaz a léky, které děti užívají (prosíme všechny do jednoho pytlíku/desek s popisem dávkování ulehčíte nám tím organizaci při odjezdu).
  • Prosíme nedávejte dětem na tábor žádnou elektroniku. Zejména mobilní telefony přináší více starostí než užitku, informace o dětech vám dodají přímo vedoucí. Nezřídka telefonát z domova vyvolá stýskací reakci, ačkoli si kluci předtím na domov ani nevzpomněli.
  • Vedoucím budete moci předat k úschově kapesné, které budou dětem schraňovat a vést si tak skautský táborový „účet“. Zavádíme to jako ochranu proti ztrátě a „rozfofrování“ při první příležitosti.