Tvůrčí den a besídka světlušek alias jak jsme slavily Vánoce

O víkendu 11. 12. – 12. 12. 2015 zažily skautky a světlušky další Tvůrčí den. Již v pátek si po skupinkách sehnaly přísady na perníčky, které ještě večer upekly. V sobotu je pak čekala spousta zajímavých dílen, například vyrábění z fimo hmoty, výroba přáníček či vyrábění čunkcí. Jak to přesně vypadalo si můžete prohlédnout na fotografiích pod článkem.

Další akcí, kde se všechny světlušky sešly, byla vánoční besídka, která se konala tento pátek. Na besídce si družinky přehrály scénky, zkusily některé vánoční zvyky, předaly dárečky a vzájemně ochutnaly cukroví. Vánoční scénky se jim moc vydařily a besídku si celkově moc užily. Níže si opět můžete prohlédnout pár ilustračních fotografií.

A takhle pekla Cecilka.. (Tvůrčí den)

Takhle pekla Cecilka.. (Tvůrčí den)

Takhle pekla Terka.. (Tvůrčí den)

A takhle pekla Terka.. (Tvůrčí den)

Žofka zdobí. (Tvůrčí den)

Žofka zdobí. (Tvůrčí den)

Jahoda a její perníčky. (Tvůrčí den)

Jahoda a její perníčky. (Tvůrčí den)

Višňa vyrábějící přáníčko. (Tvůrčí den)

Višňa vyrábějící přáníčko. (Tvůrčí den)

Anička a výrobek ze dřeva. (Tvůrčí den)

Anička a výrobek ze dřeva. (Tvůrčí den)

Vyrábění placek. Tvůrčí den)

Vyrábění placek. (Tvůrčí den)

Vyrábění z Fima. (Tvůrčí den)

Vyrábění z Fima. (Tvůrčí den)

Nazdobené perníčky z Tvůrčího dne.

Nazdobené perníčky z Tvůrčího dne.

Želvičky (besídka)

Želvičky (besídka)

Koťátka (besídka)

Koťátka (besídka)

Anděl, který vzal Bambi do Betléma.

Anděl, který vzal Bambi do Betléma.

Včelky (besídka)

Včelky (besídka)

I vedení si besídku užilo.

I vedení si besídku užilo.