Únorová lesní výprava vlčat

O víkendu 9.2.-11.2 se uskuteční další výprava našeho oddílu 23. smečky vlčat, jejíž cílem bude Komáří Vížka v nedaleké Krupce. Můžeme se těšit také na večerní výstup na Doubravku a plaveckou halu v Teplicích.

Sraz: v pátek 9.2.2018 v 19:00 v klubovně

Konec: v neděli 11.2.2018 ve 11:00 v klubovně

Cena: 250,- Kč/osobu

Doporučené vybavení na akci:

večeře na pátek (po zbytek výpravy bude jídlo zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), spacák, věci na spaní, nožík, funkční pláštěnka, ideálně skautský kroj a šátek, případně skautské tričko, přezůvky, hrneček, ešus, lžíce, zápisník, tužka, stezka/nováček, kartáček na zuby s pastou, malý batůžek sbalený na jednodenní výlet (v něm náhradní ponožky a rukavice), kapesníky, podepsanou láhev na pití (ideálně 1-1,5 l), doporučujeme termosku na teplý čaj, teplé oblečení na celý den venku, oblečení do klubovny (včetně náhradního oblečení), čepice, nepromokavé rukavice, boty na celodenní výlet ve sněhu, plavky, ručník, mýdlo a pokud je dítě neplavec, tak nafukovací rukávky

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

O potvrzení / omluvení účasti Vašeho vlčete prosíme do 1.2.2018 v připraveném formuláři ZDE