Vánoční besídka vlčat

23.12.2014 budou vlčata slavit Vánoce spolu na Vánoční besídce. Bude se jíst cukroví, rozdávat dárečky a vyzkoušíme si další zajímavé aktivity.Sraz bude 23.12. v 13:00 v naší klubovně, konec v 15:30 tamtéž. Volně bude navazovat přesun na střediskovou akci krmení zvířátek, která bude končit kolem 18:00 na Angeru.

Sebou budou kluci potřebovat stejné věci jako na schůzku, kroj a šátek, trochu vánočního cukroví na ochutnání a jeden samostatně vyrobený dáreček v maximální hodnotě 20Kč, ze kterých si pak každý nějaký vybere (pokud chce někoho určitého obdarovat, může i pro něj mít něco speciálního, ale jeden vyrobený prosíme neadresně).

Pokud plánujete účast i na zvířátkách, doporučujeme také teplé oblečení, nepromokavé boty a termosku s teplým čajem.
Doporučené dary pro zvířátka: seno, kaštany, lojové koule pro ptáčky, jablka na zavěšení pro ptáčky, oříšky, šišky, šípky, slunečnicová semínka. Tvrdý chléb se moc nehodí, protože obsahuje kypřící látky, po kterých je zvířátkům špatně, jablka položená na zemi zase nejsou vhodná pro divočáky, protože jim přemrzlá kvasí v břiše.