Vánoční blešák v Beuronské kapli

Na stříbrnou a zlatou neděli 15. a 22. 12. 2013 mezi 10:00 a 15:00 bude v Beuronské kapli Gymnázia Teplice probíhat akce Vánoce zdarma. Ve stánku, který nabídne alternativu ke klasickým vánočním nákupům, si budete moci vybrat dárky pro své blízké a odnést si je domů.

Náš sortiment bude i pro organizátory překvapením a můžete jej ovlivnit i Vy!
Pokud jste během předvánočního úklidu našli doma něco, co už nepotřebujete, ale je to v dobrém stavu a je vám líto to vyhodit, můžete se právě Vy stát jedním z dodavatelů našeho stánku!
Může se jednat prakticky o cokoli v dobrém stavu, ať už to jsou knihy, hračky, zachovalé oblečení, porcelánový servis, gramofonové desky, nepoužívané mobilní telefony, nářadí pro kutily, dekorativní či dárkové předměty a tak dále, a tak dále.
V případě, že se chcete do našeho projektu zapojit a vlastníte předměty, které by mohly někoho potěšit pod stromečkem, přineste je mezi 9. a 10. hodinou v den konání blešáku do kaple. Nebo kontaktujete organizátorku na emailu na tereza@irational.org. (Domluvíme se na podrobnostech a nejvhodnějším způsobu předání.)

Terka Valentová

Napsat komentář