Vánoční Praha pro skauty a skautky

Již příští víkend se uskuteční celovíkendová tradiční akce v Praze pro skauty a skautky. Podrobné info napíšeme v tomto či příštím týdnu do prosincového věstníku, zatím je důležité toto: spát budeme ve skautské klubovně u Národního divadla (jako loni, v klubovně se normálně topí), odjezd bude v pátek v 16:50 vlakem, návrat v neděli v 15:06. Cílem akce je seznámit skauty s nejzajímavějšími místy našeho hlavního města, pokochat se předvánoční Prahou, projít se po adventních trzích a načerpat inspiraci spíše kulturního rázu, přírodní již bylo během podzimu dostatek.

Ačkoli reálná cena se pohybuje okolo 600 Kč/osobu, díky dotaci je cena pro účastníky 300 Kč/osobu. Zahrnuje ubytování, jídlo na celou dobu, vstupy a dopravu a je nutné ji nejpozději do čtvrtka 28. 11. 2013 zaplatit na střediskový účet.
(Foto od Martina z loňské vánoční Prahy)