Velikonoční prázdniny vlčat a světlušek

Velikonoční prázdniny stráví vlčata a světlušky spolu. Celé Velikonoce budeme ubytováni v klubovně Upírků v Lipčici nad Vltavou, která nám bude sloužit jako základna pro výlety po okolí zdejší krajiny i pro případ nepříznivého počasí.Sraz: Čtvrtek 13.4.2017 v 18:15 na nádraží

Konec: Pondělí 17.4.2017 v 12:30 na nádraží

Cena: 650,- Kč/osoba (mimo tuto sumu je akce dotována Střediskem ve výši 320,-/osobu)

S sebou: večeře na čtvrtek (jídlo na zbytek výpravy bude zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), karimatka, spacák, nožík (rybička, švýcarák atd.), věci na spaní, věci na ven (čepice, rukavice, šusťáky, tepláky, nepromokavá bunda, funkční pláštěnka), alespoň jedno náhradní oblečení, skautské tričko i kroj (kdo má), šátek, pevné boty (nepromokavé a „vyšláplé“), přezůvky, hrneček, ešus, lžíci, podepsanou láhev na pití (alespoň 1,5 litru), zápisník, tužka, stezka, kartáček na zuby s pastou, malý batůžek na jednodenní výlety.

Vše zabalte do jednoho batohu tak, aby jej Vaše vlče/světluška uneslo/a.

Účast (a prosím i neúčast) potvrďte do neděle 9.4.2017 přes formulář zde.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na:
Verča Holzknechtová – V.Holzknechtova@seznam.cz nebo 606 161 920 (vedoucí akce)
Káťa „Křítek“ Hyková – katkaponik@seznam.cz nebo 724 939 198 (zástupce za světlušky)