Velikonoční prázdniny vlčat a světlušek

Přihlašování na akci již skončilo.

velikonoce 2015

Již brzy budou Velikonoce a s nimi i velikonoční prázdniny pro vlčata, světlušky. Pojedeme ve dnech 3. – 6. dubna do Liberce, kde budeme ubytováni v místní skautské základně střediska „Ještěd“ v Hanychově.

Formulář pro elektronické přihlašování (Konec přihlašování 27.3.2015)

SRAZ: v pátek 3. dubna v 16:30 na vlakovém nádraží v Teplicích
PŘÍJEZD: v pondělí 6. dubna v 15:03 tamtéž
CENA: 500,- Kč (Náklady akce jsou vyšší, dotované střediskem 300,- Kč), v ceně je zahrnuto ubytování, doprava i jídlo (5× denně + svačiny na výlety) a vstupné do IQ parku.
Částku prosím uhraďte do 31. března na střediskový účet 2000036045/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte, do zprávy pro příjemce jméno dítěte a důvod platby (např. „Velikonočky“).
CO S SEBOU?
Hlavní je, aby se vše vešlo do jednoho batohu/krosny a aby to dítě bylo schopné samo unést (v Liberci se budeme přesouvat částečně pěšky a částečně tramvají).
Každý by měl mít kartičku pojištěnce, spacák, karimatku, ešus a lžíci, hrneček, hygienické potřeby, malý batůžek na výlety, oblečení na spaní, dovnitř i na ven (počítejte s příp. chladným či deštivým počasím a zašpiněním), přezůvky, boty do města i do přírody, zápisník, tužku, baterku/čelovku. Drobné kapesné dle Vašeho zvážení.

Mobilní telefony a jiné drahé přístroje nedoporučujeme – informace o dětech můžou podat vedoucí ve večerních hodinách.
První společné jídlo bude sobotní snídaně, na cestu do vlaku přibalte dětem svačinu a večeři.
Kartičku pojištěnce a případné léky vybereme hromadně na nádraží.
Prutů či jiných velikonočních materiálů není potřeba, vše zajistíme my.

V případě nejasností se můžete obrátit na Jindru (jindra.srb@seznam.cz, 776 578 560) či na jiné vedoucí oddílů a jejich zástupce.