Velikonoční prázdniny vlčat, světlušek a benjamínků

Vážení rodiče, kapacita prázdnin už je naplněna. Není možné se už přihlásit.

Již brzy budou Velikonoce a s nimi i velikonoční prázdniny pro vlčata, světlušky a benjamínky (předškoláky). Pojedeme ve dnech 16. – 21. dubna do Litoměřic, kde budeme ubytováni v místním skautském domě. Letošní prázdniny jsou spojené i s okresním kolem Závodem vlčat a světlušek (ZVaS), který se bude konat právě v Litoměřicích v sobotu 19. dubna.

Formulář pro elektronické přihlašování
Přihlašování skončilo 31. března. Již není možné se přihlásit!

Ti, kteří se chystají na letní tábor a dosud neabsolvovali jinou vícedenní akci, je účast na těchto prázdninách nutnou podmínkou pro účast na táboře (pozn. pro Žížaly: na tábor mohou jet z důvodu malé kapacity vedoucích jen ty, které na podzim přejdou do světlušek či vlčat, tzn., hlavně budoucí druháci).

SRAZ: ve středu 16. dubna v 16:10 na vlakovém nádraží v Teplicích
PŘÍJEZD: v pondělí 21. dubna v 14:16 tamtéž
CENA: 600,- Kč, v ceně je zahrnuto ubytování, doprava i jídlo (5× denně + svačiny na výlety).
Částku prosím uhraďte do 31. března na střediskový účet 2000036045/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte, do zprávy pro příjemce jméno dítěte a důvod platby (např. „Velikonočky“)
CO S SEBOU?
Hlavní je, aby se vše vešlo do jednoho batohu/krosny a aby to dítě bylo schopné samo unést (v Litoměřicích půjdeme pěšky z nádraží cca 15 – 20 min).
Každý by měl mít kartičku pojištěnce, spacák, karimatku, ešus a lžíci, hrneček, hygienické potřeby, malý batůžek na výlety, oblečení na spaní, dovnitř i na ven (počítejte s příp. chladným či deštivým počasím a zašpiněním), přezůvky (na ty zvlášť apelujeme, skautský dům je čerstvě zrenovovaný), boty do města i do přírody, zápisník, tužku, baterku/čelovku. Drobné kapesné dle Vašeho zvážení.

Mobilní telefony a jiné drahé přístroje nedoporučujeme – informace o dětech můžou podat vedoucí ve večerních hodinách.
První společné jídlo bude středeční večeře, na cestu do vlaku můžete přibalit svačinu.
Kartičku pojištěnce a případné léky vybereme hromadně na nádraží.
Prutů či jiných velikonočních materiálů není potřeba, vše zajistíme my.

V případě nejasností se můžete obrátit na Lindu (hien.hothidieu@gmail.com, 776 323 684) či na jiné vedoucí oddílů a jejich zástupce.