Velikonoční prázdniny vlčat, světlušek a žížal

velikonoce 2015

Již brzy budou Velikonoce a s nimi i velikonoční prázdniny pro vlčata, světlušky a žížaly. Pojedeme ve dnech 25. – 28. března do Mentaurova u Litoměřic, kde budeme ubytováni v místní skautské základně střediska Radobýl.

Formulář pro elektronické přihlašování
SRAZ: v pátek 25. března v 8:00 na vlakovém nádraží v Teplicích
PŘÍJEZD: v pondělí 28. března v 15:20 tamtéž
CENA: 500,- v ceně je zahrnuto ubytování, doprava i jídlo (5× denně + svačiny na výlety).
Účast potvrďte a částku prosím uhraďte nejpozději do 18. března na střediskový účet 2000036045/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte, do zprávy pro příjemce jméno dítěte a důvod platby (např. „Velikonočky“)
CO S SEBOU?
Hlavní je, aby se vše vešlo do jednoho batohu/krosny a aby to dítě bylo schopné samo unést (z Litoměřic se budeme přesouvat do Mentaurova pěšky). Žížalám a nejmenším účastníkům budou krosny odvezeny z nádraží LT autem.
Každý by měl mít kartičku pojištěnce, osobní léky, spacák, ešus a lžíci, hrneček, láhev (alespoň 1,5 l), hygienické potřeby (kartáček, pastu, malý ručník), malý batůžek na výlety, oblečení na spaní, dovnitř i na ven (počítejte s příp. chladným či deštivým počasím a zašpiněním), funkční pláštěnku, oddílové tričko a skautský kroj (kdo má), přezůvky, boty do města i do přírody, stezku, zápisník (vlčata včetně karet), tužku, baterku/čelovku. Drobné kapesné dle Vašeho zvážení.

Mobilní telefony a jiné drahé přístroje nedoporučujeme – informace o dětech můžou podat vedoucí ve večerních hodinách.
První společné jídlo bude odpolední svačina, na cestu do vlaku přibalte dětem svačinu a oběd.
Kartičku pojištěnce a případné léky vybereme hromadně na nádraží.
Prutů či jiných velikonočních materiálů není potřeba, vše zajistíme my.

V případě nejasností se můžete obrátit na Jindru (jindra.srb@seznam.cz, 776 578 560) či na jiné vedoucí oddílů a jejich zástupce.