Velikonoční prázdniny vlčat

I vlčata letos čekají Velikonočky a to tentokrát v Jablonci nad Nisou. Kluci se můžou těšit na pestrý program inspirovaný seriálem M*A*S*H, dobré jídlo i velikonoční tradice. Ačkoliv s trochou (umělé) krve se v naší polní nemocnici určitě setkáme, rozhodně není třeba se bát, že výprava bude jen o zdravovědě – chystáme se na výlety do hor i do místní plavecké.

Sraz: 18.4. Čtvrtek – 16:20 Teplice, Hlavní nádraží

Konec: 21.4. Neděle –  19:05 Teplice, Hlavní nádraží

Cena: 400,- Kč tentokrát placeno dopředu na účet střediska do 11.4. 2000036045/2010 (FIO) a do zprávy pro příjemce prosím napište jméno dítěte a Velikonočky vlčat.

S sebou: Tentokrát vše klukům sbalte do jedné velké tašky nebo krosny – s sebou by měli mít oblečení na 3 dny, pevné boty na výlety, něco nepromokavého, kroj (kdo má), skautské tričko a šátek (nejlépe už na sobě), věci na spaní, plavky, ručník, přezůvky, věci na hygienu, spacák, zápisník, tužku, stezku nebo nováčka, baterku nebo čelovku, malý nožík, malý batoh na výlety (ne pytel na provázkách), láhve na pití (min. 1 litr), ešus, hrníček, lžíci a čtvrteční večeři.

Jakákoliv elektronika jako obvykle není potřeba. Všechny věci, prosíme, podepište (především skautská trika, šátky, ešusy, hrníčky, …), v klubovně máme již dvě bedny plné nepodepsaných věcí, ke kterým se nikdo nepřihlásil.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v předpřipraveném formulář nejpozději do 11.4.