Vlčácká skokanská výprava

Na základě výsledku hlasování kluků z poslední-listopadové výpravy se v prosinci uskuteční další výprava, kterou si užijí určitě nejen nováčci, ale také dlouholetí členové našeho oddílu, protože hlavním cílem naší výpravy bude poprvé návštěva JUMP arény v Ústí nad Labem. V JUMP aréně budou mít kluci nejprve hodinu k dispozici instruktory na trénování správné techniky skoků a následně si budou moci druhou hodinu vše sami vyzkoušet. Na výpravě nebude chybět ale ani trénink v šifrování a mapování na blížící se Prahu plnou strašidel, kterou uskutečníme na naší první výpravě v roce 2019.

Sraz: 15.12.2018 v 8:40 u klubovny v Teplicích

Konec: 16.12.2018 v 11:00 u klubovny v Teplicích

Cena: 500,- Kč/osoba (cena této výpravy je vyšší díky vstupnému do JUMP arény, kdy na jednoho kluka vyjde vstup na dvě hodiny na cca 300,- Kč)

Vybavení: Vybavení prosíme rozdělte klukům opět na dvě části.

V první klukům nechte spacák, věci na spaní, věci na hygienu, náhradní oblečení, čelovku (nebo jinou baterku), přezůvky, hrneček, ešus, lžíci, malý ručník, skautský kroj. Tyto věci necháme v klubovně a nebudeme je na výpravě nosit s sebou.

Druhá část vybavení zahrnuje baťůžek na jednodenní výpravu včetně vody na pití (doporučujeme 1-1,5 l dle Vašeho uvážení), pláštěnky, stezky, zápisníku, tužky, případně nějaké dobroty (i když jídlo na celou výpravu je zajištěno), nožíku, kapesníků, čepice, náhradního spodního prádla a do JUMP arény trička, tepláků a protiskluzových/pogumovaných ponožek (ty jsou v JUMP aréně z bezpečnostních důvodů podmínkou – můžou to být jakékoliv ponožky s gumou na chodidle a to jak plně pogumované, tak i jen částečně, např. z JUMP arény doporučují teplé s gumovými puntíky, co se používají doma místo pantoflí – pokud je nemáte/neseženete, přidejte nám k ceně výpravy 90,- Kč a informaci o velikosti nohy Vašeho vlčete a ponožky mu koupíme přímo na místě, které mu zůstanou pro další použití, když je hned neztratí :-) ), drobného kapesného (doporučujeme ze zkušenosti max. 50,- Kč). Klukům prosím oblékněte na výpravu skautská trička a ať nezapomenou také na šátky.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte v připraveném formuláři ZDE nejpozději do pátku 7.12.2018 abychom mohli zajistit v dostatečném předstihu místa ve vlacích ČD a upřesnit náš počet v JUMP aréně. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze po individuální dohodě s vedoucími.