Vlčata úspěšně zvládla výpravu do JUMP arény

O víkendu 15.12.-16.12.2018 proběhla další úspěšná výprava našeho vlčáckého oddílu do JUMP arény.

Naše výprava, které se i přes velkou marodku zúčastnilo celkem dvacet tři našich kluků, se ale netýkala pouze návštěvy JUMP arény. Kluci se nejprve potrénovali ve čtení mapy a správně nás do JUMP arény dovedli. Tam jsme potom strávili dvě hodiny (což podle názoru kluků následně mohlo být klidně i o několik hodin více :-)….), první hodinu pod vedení trenérů JUMP arény a druhou volnou zábavou a trénováním předtím ukázaných skoků. Vše můžete vidět ve videu níže. Ani cesta zpět z JUMP arény ale nebyla pro kluky jednoduchá. Kluci museli po skupinkách postupně díky šifrám najít cestu na vlak, což se všem úspěšně podařilo do odjezdu vlaku :-).

Večer jsem se ještě vydali na poradní skálu a také jsme vyzkoušeli turnaj v japonském „šermířském“ sportu – chanbaře, která je zaměřena na výcvik lidí v čestnosti. Chambara spoustu kluků nadchla, a protože její výcvik probíhá také v rámci našeho Střediska každý čtvrtek pod vedením vedoucích našeho oddílu, uvidíme, jestli zájem kluků o tento netradiční sport vydrží.

Výpravu jsme zakončili čtením knížky Hoši od Bobří řeky a nedělním dopoledním turnajem s našimi vlčáckými kartami. Pro nemocné, kteří se této výpravy i přes zájem nemohli zúčastnit, může být útěchou, že díky úspěchu této výpravy je velmi pravděpodobné, že bude v budoucnu zopakovaná.