Vlčata vyráží na kola – výprava byla zrušena

Třetí říjnový víkend 16. -17. 10. 2021 vyrazí naše smečka vlčat na kola. Úkolem bude se se svými koly pořádně seznámit, zopakovat si pravidla, vyzkoušet svou cyklistickou zručnost a výpravu završíme krátkým výletem po cyklostezkách. Nebude chybět ani pokračování příběhů vikinga Vika a večerní poradní skála. Všichni účastníci také splní velkou část odborky cyklista, kterou poté mohou individuálně dokončit.

Sraz: Sobota 16. 10. 2021 v 9:00 v klubovně

Konec: Neděle 17. 10. 2021 v 11:00 v klubovně

Cena: 150,- Kč/osobu (budeme vybírat hotově v klubovně při předání dětí)

Vybavení: 

Na sobotní výlet – seřízené a zkontrolované kolo, přilbu, sportovní oblečení na kolo, sportovní boty, láhev na pití (aby se dala vézt na kole).

Do tašky na přespání – spacák, věci na spaní, zápisník, tužku, stezku (kdo má), kartáček na zuby s pastou, kapesníky, malý ručník, náhradní spodní prádlo, ponožky, tričko a mikinu, nožík, čelovku (nebo jinou baterku), přezůvky, skautské tričko, skautský šátek, skautský kroj (kdo má), KPZ (kdo má), ešus, lžíce, hrneček, případně kapesné 50,- Kč + roušku (kdyby byl prostor si jít za kapesné něco nakoupit).

Jakoukoliv elektroniku není třeba brát – mobilní telefony mají vedoucí a na hry na nich nebude nejen příležitost, ale není to ani na akcích žádoucí. 

Na výpravu je třeba umět sám nasednout na kolo, jet a zabrzdit. Pojedeme převážně mimo silnice. V případě, že si někdo na kolo netroufne, je možné se k výpravě připojit až v sobotu v podvečer a pouze s námi přespat do neděle. V odůvodněných případech (např. souběh výpravy se sportovními aktivitami dětí, zdravotní omezení apod.) je možné s Verčou a Jirkou řešit individuální požadavky na částečnou účast.

O případné účasti i neúčasti Vašeho vlčete nás prosím informujte ZDE nejpozději do středy 13. 10. 2021.