Výprava na Intercamp 2016 má plno

Během jediného týdne se kompletně obsadila výprava střediska Dvojka Teplice na letošní intercamp v Josefově. Účastníkům, kteří se stihli přihlásit, potvrdíme účast e-mailem. Ostatní již neplaťte, ale dejte vědět Verče, že byste měli zájem alespoň jako náhradníci. V případě, že některý z 16 účastníků odpadne Vám dáme vědět.
Kdo nejede, nemusí se bát, příští rok se naše výprava vydá do Německa na další ročník. Pokud toužíte po větších dálkách, tak můžete začít šetřit na celosvětové setkání skautů – jamboree v USA, kam se vydáme v létě 2019. Očekávaná cena je 25 – 30 000, nicméně již nyní se pracuje na získání sponzorů a existuje šance i na dotaci od Junáka, takže se tato částka snad trochu sníží. Ovšem raději počítejte s vyšší cenou. Více o jamboree v USA se dozvíte zde. Obě tyto mezinárodní akce jsou určeny pro účastníky ve věku 12 – 17 let. Starší se mohou zúčastnit jako servistým nebo jako vedení (počet vedení je omezen).

Napsat komentář