Výprava vlčat za podzimním Děčínskem

V listopadu se uskuteční další, tentokrát zkrácená výprava, která je vhodná i pro nováčky našeho oddílu, a to za podzimní přírodou na Děčínsko. Naše výprava bude mít dva cíle. Prvním cílem bude rozhledna Velký Chlum, po jehož úspěšném zdolání se mohou kluci těšit na zasloužený odpočinek v plaveckém bazénu v Děčíně, kam bychom se měli dostat v odpoledních hodinách po zdolání cca 9 km výletu.

Sraz: 10.11.2018 v 8:20 na nádraží v Teplicích

Konec: 11.11.2018 v 11:00 u klubovny v Teplicích

Cena: 350,- Kč/osoba

Vybavení: Vybavení prosíme rozdělte klukům na dvě části.

V první části klukům nechte spacák, karimatku, věci na spaní, věci na hygienu, náhradní oblečení, čelovku (nebo jinou baterku), přezůvky, hrneček, ešus, lžíci a malý ručník. Tyto věci přineste prosím v týdnu před výpravou do klubovny na pravidelnou schůzku, nebo je možnost je zanést do klubovny ještě po odjezdu dětí vlakem v sobotu z nádraží (přístup do klubovny bude zajištěn).

Druhá část vybavení zahrnuje batůžek na jednodenní výpravu včetně vody na pití (doporučujeme 1-1,5 l dle Vašeho uvážení), pláštěnku, stezku, zápisník, tužky, případně nějaké dobroty (i když jídlo na celou výpravu od sobotní svačiny zajištěno), nožík, kapesníky, čepice (podle počasí kšiltovku nebo lehkou „zimní“), plavky, ručník, případně nafukovací rukávky, je-li Váš kluk neplavec, náhradní spodní prádlo. Klukům prosím oblékněte na výpravu skautská trička a ať nezapomenou také na šátky.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v připraveném formuláři nejpozději do pátku 2.11.2018, abychom mohli zajistit v dostatečném předstihu místa ve vlacích ČD a v plaveckém bazénu v Děčíně. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze po individuální dohodě s vedoucími.