Z aktuálního dění Střelky: Tento týden nejsou schůzky a fotoreport z dubnové výpravy

  1. Vážení rodiče, milé světlušky, z důvodu odjezdu na velikonoční prázdniny tento týden rušíme VŠECHNY SCHŮZKY! Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás po Velikonocích.
  2. Jelikož tento víkend proběhla dubnová jednodenka, přinášíme také krátké shrnutí toho, co jsme zažily: Krom výletu v celkem vydařeném počasí z Hradu Krupka, přes Proboštov až do Dubí, jsme se také dozvěděly, jak nakonec bude vypadat denní režim na našem táboře, jaké písničky budou ve zpěvníku a na kolik výletů se můžeme těšit. Dále jsem se již nyní pokoušely vymýšlet pravidla, které by bylo dobré na táboře dodržovat, výzvy, které bychom si chtěly vyzkoušet a také jsme se dozvěděly, že máme možnost připravit si na tábor vlastní aktivitu. Na příští výpravě se tedy dozvíme, jak souhrn výzev dopadl, doladíme pravidla a také nás čeká odhalení toho, jaké aktivity z těch, co jsme si navymýšlely, doopravdy na táboře zažijeme. Jedna věc však pro všechny světlušky zůstane tajemstvím a překvapením a to téma celotáborové hry, na které již pilně začíná pracovat celé vedení, které doufá, že se nás na táboře sejde, co nejvíce!

Pár fotografií z výpravy si můžete prohlédnout zde: https://drive.google.com/open?id=1M162u6iMbpg2sgfzM7RDZAW4Ap6saLAR