Zahajovací schůzka horalů 7. září

Zahajovací schůzka proběhne tento pátek v klubovně od 16:00 do 18:00. Během schůzky proběhne předání čtyř nováčků z oddílu vlčat, slavnostní rozdělení do nových družin, předávání stezek, nášivek a lipových lístků za „odsloužené“ roky. Připomeneme si oddílová pravidla. A samozřejmě nás čeká také pořádná porce her a zábavy.

Je proto nutné, abyste přišli všichni, a to ve skautském kroji. Kdo dorazí bez kroje, nemůže na něj dostat lipové lístky ani nášivku za školní prospěch. Pak je také důležité, abyste si nezapomněli tužku a svou stezku nebo přijímací zkoušku. Zapište si také, kdy máte jaké kroužky a školní povinnosti, abychom se mohli dohodnout na časech schůzek pro jednotlivé družiny.

O následujícím víkendu (14. – 16. září) proběhne zahajovací výprava. Podrobnosti se dozvíte z oddílového časopisu, který rozdáme a rozešleme v pátek.