Zahajovací výprava 23. oddílu smečky vlčat – Výprava do Krušných hor

Po loňské propršené Zahajovací výpravě, kdy jsme skoro celý víkend zůstali zavření v klubovně, místo abychom se vydali do Krušných hor, se pokusíme tuto výpravu konečně uskutečnit a podívat se do přírody, protože nám letos určitě pršet nebude :-).

Sraz: Pátek 8.9.2016 v 18:30 v klubovně

Konec: Neděle 10.9.2016 v 17:00 na nádraží

Cena: 300,- Kč/osobu

Vybavení:  večeře na pátek (jídlo na zbytek výpravy bude zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), karimatka, spacák, věci na spaní a oblečení do přírody (u kterého nevadí že se ušpiní), čepice, funkční pláštěnku, skautské tričko nebo kroj (stačí jedno z toho), pevné boty (nejlépe nepromokavé a „vyšláplé“), přezůvky které zůstanou pak v klubovně i na další schůzky (pokud je tam vlče již nemá), hrneček, ešus, lžíci, podepsanou láhev na pití (alespoň 1,5 litru – bude potřeba na pití i vaření), zápisník, tužka, stezka, kartáček na zuby s pastou.

Všechno sbalte, prosím, do jednoho batohu a zvažte, co je sebou opravdu potřeba – malé batůžky jen překáží. Každý si své věci ponese dva dny sám (v sobotu i neděli půjdeme cca 8 km). Jakoukoliv elektroniku není třeba brát – mobilní telefony mají vedoucí a na hry nebude nejen příležitost, ale není to ani na akcích žádoucí.

Svoje vlče přihlašujte ZDE do úterý 5.9.2017.