Zahajovací výprava světlušek za skřítky koboldy

První výprava nového školního roku bude do Krušných hor, kde odpradávna sídlí skřítkové kobolti. Uniknou nám, jako unikali všem horníkům, anebo se nám je podaří vypátrat? Sbal si batoh, přiber kamarádku ze třídy a vyraz s námi do hor!

Sraz: pátek 14. 9. 2012, 18:30 u klubovny
Návrat: neděle 16. 9. 2012, 15:15 na hlavním vlakovém nádraží
Ubytování: první noc strávíme v klubovně, druhou v turistické ubytovně v Mikulově

Cena: 200,- Kč, prosím, zaplaťte na schůzce 12. 9. v kanceláři střediska.
S sebou: jídlo na první večer (ne víc!), lahev na pití, mikinu a nepromokavou bundu, karimatku, spacák, hygienické potřeby, ešus/misku, lžíci, pohorky/boty do terénu, oddílové/střediskové tričko a šátek s turbánkem, čelovku/baterku, zápisník, tužku, to vše do jednoho batohu!
Kontakt: Jakub Mráček, 777 323 557, jakub.mracek@gmail.com