Zákaz zastavení před klubovnou

Milí rodiče, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že naproti naší klubovně se začíná stavět Vila Amsterdam, a proto bude v následujících měsících pravděpodobně docházet k určitým omezením v okolí naší klubovny. Od 25. listopadu 2015 se v nejbližším okolí klubovny nesmí parkovat (a to dokonce ani zastavit). Prosíme Vás tedy, abyste i v zájmu své bezpečnosti pro parkování využívali jiná místa (Sládkova ulice, Šanovský okruh, parkoviště u plavecké haly apod.) a před klubovnu raději ani nezajížděli (a tím se vyhnuli případnému střetu s těžkou technikou).

Jedná se zatím o časově neomezené opatření, bližší informace zjistíme a budeme Vás informovat, věříme, že tuto situaci (která netěší ani nás) pochopíte a budete respektovat.