Závěrečná výprava smečky vlčat

Pomalu končí školní rok a blíží se prázdniny. Pojeď se s námi s uplynulým rokem rozloučit a přičichnout i trochu k atmosféře tábora, který je už za dveřmi nebo se před prázdninami rozloučit se svými kamarády z družiny pokud s námi na tábor nejedeš.

Putování bude mít stejnou formu jako v loňském roce, aby si všichni užili výpravu do sytosti. Družiny čeká samostatná část (velké družiny vyrazí již v pátek večer a menší přespí v klubovně a vyrazí ráno), setkání v sobotu večer v srdci Kokořínska a společné přespání pod širákem a nedělní společná cesta domů.

Během sobotního večera bude prostor pro vyhlášení výsledků oddílového bodování, předání odměn nejpilnějším sběratelům bodů a šátkování nováčků, kteří již splnili podmínky nováčkovské zkoušky.

Tak tedy kdy, kam a jak?

Sraz: pátek 8.6. v 17.00 v klubovně.

Návrat: neděle 10.6. v 16.20 v hale hlavního nádraží (bude nás mnoho na nástupišti by byl mumraj)

S sebou: Pevné boty, oblečení do přírody (podle počasí, ale s ohledem na to, že co si zabalíš, to si taky neseš), spacák, karimatku, ešus (stačí jeden do čtveřice), lžíci, láhev na pití (alespoň 1l), páteční večeři a 200,- na cestovné a společné jídlo po zbytek výpravy.

Další informace podá Vejva na pavel.holzknecht@gmail.com nebo tel. 723 821 414.