Závěrečná výprava světlušek do Úštěka

Sraz :  9.6. v 16:40 na vlakovém nádraží v Teplicích
Příjezd:  11.6. ve 13:03 tamtéž
CENA:  400,- (zbylé penízky vrátíme)

Přihlašujte své děti nejpozději do 7.6.  formou SMS na číslo Maky (776 109 844)

Čeká nás závěrečná výprava, která nás zavede do Úštěka. Čeká nás spaní pod hvězdami, ve stanu, projdeme si zajímavá a krásná místa přímo v Úštěku a jeho okolí, setkáme se všemi Bohy, kterým jsme pomohly a zakončíme tak celý náš úspěšný rok.

S sebou: spacák, karimatku, baterku, něco na spaní, spodní prádlo + ponožky (na 3 dny/2noci), hygienické potřeby, ešus, lžíci, láhev na pití, lehké oblečení (aby nám nebylo teplo), mikinu a slabou bundu (kdyby nás zasáhlo chladnější počasí), pláštěnku, zápisník + tužku, pokrývku hlavy, pevné plné boty (nejlépe pohorky), svačinu na cestu + páteční večeři, KARTIČKU POJIŠŤOVNY.

VŠE SI ZABALÍM DO KROSNY, KTEROU SI CELÝ VÍKEND PONESU SAMA ☺

 

Další informace vám rády poskytnou rádkyně nebo Maky, kterou můžete kontaktovat kdykoliv.

Napsat komentář