Závěrečná výprava vlčat

O víkendu 22.6.-24.6.2018 se uskuteční Závěrečná výprava našeho oddílu 23. smečky vlčat, na které se rozloučíme s letošním rokem. Protože na této výpravě se budeme loučit také s kluky z družiny Káňat (která od září 2018 přechází do Horalů), je to poslední možnost pro ostatní kluky z oddílu s nimi strávit poslední společnou výpravu. Navíc první noc přespíme na našem střediskovém tábořišti na Labské Stráni, Káňata se tak budou moci rozloučit s naším oddílem na tomto “legendárním” tábořišti, ti kteří na něm dosud nebyli jej naopak budou moci poprvé poznat. Druhou noc strávíme pod jedním z převisů na německé straně národního parku Českosaského Švýcarska.   

Sraz: v pátek 22.6.2018  v 16:15 na vlakovém nádraží v Teplicích

Konec: v neděli 24.6.2018 v 18:20 na vlakovém nádraží v Teplicích

Cena: 600,- Kč/osobu (cena je dražší kvůli množství dopravních prostředků, které budeme během cesty využívat)

Doporučené vybavení na akci:

večeře na pátek (zbytek výpravy bude jídlo zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), spacák, karimatka, věci na spaní, nožík, funkční pláštěnka, ideálně skautský kroj a šátek (případně skautské tričko – obojí je zbytečné), hrneček, ešus, lžíce, zápisník, tužka, stezka/nováček, kartáček na zuby s pastou, kapesníky, podepsanou láhev na pití (minimálně 1,5 l na pití + 0,5 l vody na vaření), vhodné oblečení na celý den a noc venku, (včetně náhradního spodního prádla nebo ponožek), doklad totožnosti dítěte, kartičku pojišťovny + doklad o pojištění do zahraničí, kapesné (doporučeno 5-10 EUR).

Vše zabalte do jednoho batohu/krosny tak, aby Vaše dítě bylo schopné věci nosit s přestávkami celý den, spacák a ideálně i vše ostatní kromě karimatky umístěte dovnitř do batohu, venku ve špatném počasí akorát navlhne. Malý batůžek není vůbec třeba.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

O potvrzení /omluvení účasti Vašeho vlčete prosíme do 15.6.2018 v připraveném formuláři ZDE. Prosíme o dodržení termínu přihlášení vlčete, po tomto termínu bude případná účast řešena individuálně po dohodě s vedoucími.