Závěrečná výprava vlčat 9. – 11.6.

Na této výpravě v pátek na poradní skále zakončíme celý letošní rok a sobotu i neděli pak strávíme na cestách. V sobotu se přemístíme do Zubrnic, kde si prohlédneme železniční muzeum. Z něj se pěšky vydáme na Bukovou horu, kde budeme spát ve volné přírodě pod stany. A v neděli nás čeká další cesta po Českém středohoří a návrat do klubovny v pozdních odpoledních hodinách.

Sraz: Pátek 9.6.2017 v 18h v klubovně

Konec: Neděle 11.6.2017 v 18h v klubovně

Budete potřebovat: 350 Kč na dopravu a společné jídlo (začínáme snídaní), páteční večeři, skautské třičko / kroj + šátek (kdo má a podepsané, prosím), 2l láhev na pití (podepsanou – vzhledem k omezenému přístupu k vodě po dobu výpravy prosíme, aby každé vlče mělo tento objem vody k dispozici), pláštěnku, oblečení na pohyb a spaní venku po celý víkend, pokrývku hlavy, pevné a vyšláplé boty, spacák, karimatku, baterku / čelovku, hrníček, ešus + lžíci, nožík, kartáček a pastu.

Všechno sbalte, prosím, do jednoho batohu a zvažte, co je sebou opravdu potřeba – malé batůžky jen překáží, přezůvky jsou zbytečná zátěž (na páteční večer je v klubovně dost přezůvek erárních). Stejné je to s boty – nedávejte, prosím, s sebou náhradní boty, lepší než náhradní boty je naimpregnovat boty, které má vlče na sobě. Každý si své věci ponese sám. Jakoukoliv elektroniku není třeba brát – mobilní telefony mají vedoucí a na hry nebude nejen příležitost, ale není to ani na akcích žádoucí.

V případě, že někomu dlužíme nášivku, stupeň stezky nebo šátek, prosíme o nahlášení Verče předem , abychom to na výpravě mohli napravit. Také připomínáme, že na tábor nesmí jet nikdo, kdo nemá ještě hotového nováčka – výprava bude dobrá příležitost k dokončení.

Přihlašujte se ZDE do neděle 4.6.2017.