Závod Zadní země 2013 (ZZZ Top)

ZZZ TOP (=Nejlepší závod Zadní země) je roverská akce odehrávající se v NP České Švýcarsko a CHKO Labské pískovce – tentokrát proběhne o víkendu 19.4.-21.4.2013 (začátek v pátek v podvečer, konec v sobotu večer kolem desáté, s možností přespání do neděle).

4.ročník této fenomenální akce nesmí nikomu ujít, včetně ostřílených závodníků, jelikož se závod opět trochu inovoval.

Závod spočívá v plnění nejrůznějších zadaných úkolů, potkávání různých míst a zíkávání bodů dalšími potrhlými i normálními způsoby. Ty vyměníte za indicie, které vás dovedou do cíle. Ti nejlepší získají i pěkné ceny, pro ostatní jistě nebudou chybět tradiční samolepky a nezapomenutelné zážitky prožité s partou kamarádů.

Závod je pro všechny ve věku od 15 let výše, kdo má ruce, nohy a nadšení!

Závodí čtyřčlenné týmy (pokud budete jen tři, lze to řešit operativně, ale 4 členové jsou rozhodně výhodnější varianta).

Přihlašování zde: http://goo.gl/dh0j7

Do 31. 3. 2013 zaplaťte, prosím, 400 korun za team na účet 2000036045/2010 (FIO)  – (do poznámky pro příjemce dejte „ZZZ“ a název vašeho teamu, variabilní symbol 152) (pokud budete chtít od nás doklad, napište mail Pavlovi – pavel.seiner@gmail.com)

Dotazy směřujte na

Prófu: jiri.stojdl@gmail.com nebo Nik: nikola.cerna@gmail.com