Žížalí novinky s roztomilým bonusem

Ve čtvrtek 29. listopadu vznikl usnesením vedení střediska nový, 26. oddíl předškoláků Žížaly. Tím byl odstraněn hlavní organizační problém – zmatky ohledně výprav, když Žížaláci (dříve nejmladší vlčata) někam jeli s 23. oddílem, jestli s nimi měly jet i Žížalky, nebo jestli se měly připojit ke světluškám. Pro rodiče to tedy prakticky znamená, že Žížaly budou mít již vlastní akce, které budou nezávislé na starších oddílech.

Pro začátek Vám přinášíme zcela exkluzivní fotky našich Žížalek – exkluzivní proto, že zachycují jedny ze vzácných chvil, kdy byly děti zcela klidné a nijak zvlášť v pohybu (na ostatních fotkách jsou v podstatě jen barevné rozmazané skvrny, protože máme akční skauťata).

Další určitě zveřejníme po blížící se víkendové akci s dívčími oddíly. Nezapomeňte děti přivést! (Jinak se na žádné z fotek ani nemihnou!)

 

Napsat komentář