ŽÍŽALÍ VÝPRAVA „NÁVRAT DO ČASŮ 1. REPUBLIKY“

V této výpravě se vrátíme do časů 1. republiky, kdy se Teplicím říkala Malá Paříž. Začneme v naší klubovně, kde po společných hrách usneme a ránoseprobudíme do roku 1918. Den začneme v jízdárně teplického zámku, kde se koná úspěšná výstava Teplice za 1. republiky. Ale nepůjde jen o obyčejnou prohlídku, protože vše si zde doslova prožijeme na vlastní kůži. Podíváme se na starý filmový týdeník z Teplic-Šanova, zahrajeme si na flašinet, naučíme se písničku, budeme se převlékat a fotit se, vyrobíme se trikolóru a mnoho dalšího. Následně vyrazíme do prvorepublikových Teplic, kde jistě ještě něco z té „Malé Paříže“ najdeme. Výpravu zakončíme opět v klubovně.

Sraz: v pátek 11. 1. 2019 v 17:00 v klubovně. Konec: v sobotu 12. 1.2019 v 18:00v klubovně. Cena: 150,- Kč. Doporučené vybavení na akci: večeře na pátek (po zbytek výpravy bude jídlo zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), spacák, věci na spaní, žížalí šátek, kartáček na zuby s pastou a malý ručník, kapesníky, láhev na pití nebo termosku, vhodné oblečení na celý den. Vše zabalte do jedné tašky, která zůstane v klubovně. Děti si ponesou jen malé baťůžky.

Potvrzení /omluvení účasti Vaší žížalky na výpravě nám prosím sdělte do čtvrtka 24:00 hod. na mail panoptikummf@centrum.czZa realizační tým se na Vaší žížalku těší Martin Ryba, tel. 776 337 644a Jana Langová