Žížaly byly na svém prvním výletu!

10152696_794860737202912_1794726706_nV sobotu 20. září se Žížaly vydaly na první výlet tohoto školního roku. Cíl byl v Oparenském mlýně, kde byl pro děti ve věku 5-10 let připraven program skautkami na čekatelském kurzu SeLKa. Dále v článku naleznete pár fotografií.

Chtěly bychom touto cestou velmi poděkovat rodině Zrnových, zejména panu Zrnovi, který s námi na výpravě byl, pomáhal nám s dozorem a nakonec zajistil i pohodlný odvoz domů (jinak bychom museli čekat na autobus ještě dvě hodiny). Děkujeme!

Děti v prostorách Oparenského mlýna cestovaly po Evropě – v každé zemi měly splnit nějaký úkol, který byl tematicky s danou zemí spojený (např. v Belgii si navrhovaly vlastní čokoládu). Nakonec dostaly za odměnu fidorkovou medaili.

Cestou zpět nás bohužel zastihl i při velkém spěchu velký liják, který nám zkazil plány projít se po Oparnu – schovali jsme se proto rychle v autobusové zastávce, odkud nás pak odvezla dvě osobní auta. Domů jsme dorazili předčasně, zmoklí, ale v pořádku.

Chtěly bychom touto cestou velmi poděkovat rodině Zrnových, zejména panu Zrnovi, který s námi na výpravě byl, pomáhal nám s dozorem a nakonec zajistil i pohodlný odvoz domů (jinak bychom museli čekat na autobus ještě dvě hodiny). Děkujeme!