Žížaly hledaly ztracený krupský poklad


Ze schůzky v pátek 8. března se Žížaly vydaly za tajemstvím hradu Krupka. Díky jisté univerzitní profesorce zjistily, že známá krupská pověst o rytířovi a Sabině má své pokračování – rytíř při cestě za svou milou ztratil truhlu s pokladem, který hodní lidé schovali a začarovali, aby byl viditelný jen dalším hodným lidem. Paní profesorka své tajemství dětem vydala, ale musely jí slíbit, že si ho zaslouží. Úspěšně splnily několik těžších i lehčích úkolů a nakonec se jim zjevila truhlička u Gábiny v domě. Viděly ho všechny Žížaly, což znamená, že jsou všechny hodné a že poklad objevily právem!

Výprava se opravdu vydařila (nad naše očekávání) a my se těšíme na další velkou akci!

Na této adrese naleznete výběr fotek: http://hien.rajce.idnes.cz/Zizaly_v_Krupce

Napsat komentář