Žížaly vyrazily do Afriky

Celkem 26 odvážných cestovatelů z oddílu benjamínků, navigovaných zkušeným psem Lukasem, vyrazilo na ,,Expedici do Afriky„. Neodradilo je ani proměnlivé počasí, kdy se střídalo se parné slunce a chladivý déšť. Expedice vedla nejprve přes savanu, kde nalezli ideální strom na procvičení obratnosti a vysvětlili si, jak se chovat ke zvířatům. Také co dělat, když ke mně běží cizí pes, nebo jak zalehnout, když někoho pes napadne. Po důkladné přípravě účastníky expedice čekal místní pastevec koz, který dovolil Žížalky nakrmit kůzlátko mlékem. Cestou na Saharu cestovatelé překonali železniční trať na rovníku. Hledali africké symboly, našli zbytky africké keramiky a mraveniště. Provedli rozbor trusu – asi 🐫🐪🐫🐪. Následoval africký oběd na ohni na území nekonečného písku. Na závěr byly provedeny archeologické výkopové práce v poušti, korunované nálezem cenných artefaktů. Fotozáznam z expedice si můžete prohlédnout v galerii níže.

Napsat komentář